קרמיקה למטבח

 

 

עיצוב מחדש של המטבח הוא צעד מרגש, ורבים אשר בוחרים לשפץ רק חלק מהבית בוחרים את שיפוץ המטבח. המטבח הוא אחד החלקים היותר פעילים בבית, ולכן הריהוט בו נשחק ומתיישן יותר במהרה. ארונות המטבח נפתחים ונסגרים מדי יום עשרות פעמים, משטחי העבודה בשימוש יומיומי ומתלכלכים כל הזמן, והקרמיקה על הקיר סופגת לא מעט התזות שמן ושאר מאכלים. בנוסף, בניקיון שוטף של המטבח לא תמיד זוכרים לנקות קרמיקה למטבח כמו שצריך ועם הזמן המים והלחות הופכים לעובש אשר מסכן את בריאותינו. לכן בשיפוץ המטבח אחת הבחירות החשובות היא קרמיקה למטבח.

 

 

 

 

 

קרמיקה למטבח היא אחד האלמנטים העיצוביים החשובים במטבח, כאשר קיים מבחר רב ביותר של סגנונות וגדלים. בדרך כלל בוחרים אריחים קטנים של קרמיקה למטבח לחיפוי הקיר אשר מעל ארונות המטבח. הסיבה לחיפוי קיר זה היא גם אסתטית, מאחר ועיצוב של קרמיקה למטבח מוסיף הרבה לעיצוב הכולל של המטבח, וגם פרקטית, בכדי למנוע רטיבות של הקיר.

סגנונות נפוצים של קרמיקה למטבח היא קרמיקה בטקסטורות שונות המדמות לבנים או שיש למשל. חשוב מאוד בבחירת סגנון קרמיקה למטבח לבחור סגנון אשר מתאים לעיצוב המטבח כולו, כאשר התאמה לו דווקא חייבת להיות אותו הסגנון בדיוק אלא שני סגנונות המחמיאים אחד לשני. למשל אם ארונות המטבח מעץ ניתן לבחור קרמיקה למטבח בסגנון מודרני.

צריכים ייעוץ בבחירה של קרמיקה למטבח אשר תתאים לחלל המטבח שלכם ? צרו קשר עם מומחי סולטוב עוד היום ונשמח לעזור.

 

 

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737