פורצלן דמוי פרקט

 

אין ספק שרצפת פרקט היא מרהיבה מבחינה אסתטית ונותנת תחושת חום לבית. אך לעתים יש לקחת בחשבון את החסרונות הרבים של רצפת פרקט ולחשוב על אלטרנטיבות מתאימות ופשוטות יותר כמו ריצוף עם גרניט פורצלן דמוי פרקט הנותן את אותה תחושה ללא חסרונות.

רצפת פרקט אמיתית היא אמנם נעימה ואסתטית אך עבודת התחזוקה של רצפה כזו היא לא פשוטה בכלל. ראשית, מבחינת ניקיון הרצפה, לא ניתן לשפוך מים על רצפת פרקט ורוב חומרי הניקיון אסורים לשימוש, כמו אקונומיקה ושאר הנוזלים לניקוי רצפות. ניקוי של רצפת פרקט נעשה לרוב בעזרת סמרטוט לח בלבד, מה שמקשה על הורדת הלכלוך באופן יסודי. כיום ישנם מוצרים המיועדים לניקוי רצפת פרקט, אך הם מעטים ולרוב יקרים יותר ממוצרי הניקיון הרגילים. עם אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט לא תצטרכו לדאוג לכך, ותוכלו לנקות את הרצפה בדרכים הרגילות והטובות.

 

 

 

שנית, רצפת פרקט נשחקת יותר בקלות וכל הליכה עם נעליים בבית או גרירת חפצים מזיקה לרצפה באופן בלתי הפיך. בנוסף, חוסר העמידות של רצפת פרקט למים עשוי לגרור כתמים ברצפה שתתקשו להסיר בעצמכם.

דבר נוסף הוא המחיר, כאשר התקנה של רצפת פרקט עשויה להיות יקרה בהרבה מריצוף רגיל, לכן ריצוף עם אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט גם משתלם כלכלית.

מתעניינים באריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט ? כנסו לאתר חברת סולטוב וצפו במבחר דגמים איכותיים של אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט ואריחים נוספים.

 

 

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737