גרניט פורצלן מבריק

 

 

 

 

כאשר בונים בית חדש, בוחרים למעשה את כל העיצוב החיצוני והפנימי של הבית, כולל את אריחי הרצפה. לא מדובר בבחירת ספה או שולחן שניתן להחליף בקלות ובמהירות, אלא במרכיב קבוע אשר החלפתו תהיה כרוכה בעלות גבוהה ועבודות שיפוץ נוספות אשר תאלצו להיערך אליהם. לכן השקיעו זמן ומחשבה בבחירת חיפוי רצפה מתאים עבורכם, וקחו בחשבון שתאלצו לחיות שנים רבות עם בחירה זו. למרות שמדובר בהבדלים משמעותיים במחיר בין סוגי האריחים, זהו לא המקום לחסוך – השקיעו באריחים מסוג גרניט פורצלן חיפוי רצפה איכותי ועמיד.

 

 

 

 

גרניט פורצלן מבריק הוא חיפוי רצפה פופולרי ביותר מזה שנים רבות, ורבים בוחרים בו בעקבות הברק אשר נותן לבית מראה אלגנטי ויוקרתי. ניתן להזמין אריחי גרניט פורצלן מבריק בסגנונות שונים ובצבעים שונים, וחשוב ביותר לבחור אריחים גרניט פורצלן מבריק המתאימים ליתר העיצוב בבית. בחירת אריחי גרניט פורצלן מבריק עבור חיפוי רצפה בכל חדר בבית צריכה להיעשות במקביל לתכנון העיצוב הכולל של החדר. רבים טועים ובוחרים אריחי גרניט פורצלן מבריק אשר לאחר מכן אינם תואמים לריהוט אשר הזמינו, אך כפי שכבר אמרנו – החלטה על ריצוף היא לא משהו שניתן לשנות בקלות, ולכן הם צריכים להתמודד עם בעיה זו ולרוב להישאר עם הרצפה והריהוט שכבר התקינו.

צריכים מידע נוסף על חיפוי רצפה בעזרת גרניט פורצלן מבריק ? פנו אל הצוות המנוסה של חברת סולטוב והם ישמחו לסייע לכם בבחירת חיפוי רצפה מתאים עבור הבית שלכם.

 

 

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737