גרניט פורצלן דמוי שיש

 

 

אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן הם אריחים איכותיים ביותר אשר מדמים תחושה יוקרתית ואלגנטית של שיש. שיש הוא אחד החומרים העתיקים ביותר והיוקרתיים ביותר בתחום של עיצוב פנים ואדריכלות, בהיסטוריה של האדריכלות והפיסול אנחנו רואים שימוש רב בשיש כחומר חזק עם אסתטיקה מרהיבה ויוקרתית. אך לא לכולם יש את התקציב בשביל להשתמש בשיש אמיתי במהלך בניית הבית, ולכן רבים בוחרים לרצף עם אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן וכך הם מקבלים את המראה היוקרתי ללא הוצאה בלתי אפשרית.

אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן הם בעלי מראה של הדבר האמיתי, וכמעט ולא ניתן להבחין בהבדל. אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן יכול להגיע במגוון טקסטורות, מבריק או לא מבריק, על פי בחירת הלקוח כמובן.

 

 

 

 

התקנה של אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן היא יחסית פשוטה ויכול להיעשות על ידי כל רצף מקצועי. שימו לב כמובן שהרצף שבחרתם הוא אכן בעל ניסיון בעבודה עם אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן ויודע לעבוד איתם באופן הטוב ביותר.

אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן ישדרגו פלאים את מראה הבית שלכם, וכך תוכלו להוציא פחות כסף על ריהוט ואלמנטים עיצוביים נוספים.

לכל מידע נוסף או שאלה על גרניט פורצלן דמוי שיש או גרניט פורצלן דמוי אבן פנו אל צוות חברת סולטוב ונשמח לעזור.

 

 

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737