אריחי קרמיקה

המטבח הוא אחד האזורים החשובים ביותר בתכנון הבית, ויש כמה מרכיבים חשובים בתכנון מטבח נעים ומעוצב אשר תאהבו לשהות ולבשל בו.
כאשר המטבח אינו מעוצב נכונה, הוא יכול להיות לכם לא נוח ולא פרקטי לשימוש, וכתוצאה מכך תמצאו את עצמכם מבשלים פחות ושוהים פחות במטבח.
לכן כאשר אתם מעצבים את המטבח החדש שלכם, חשבו היטב על כל המרכיבים, מיקומם ועיצובם – ארונות מטבח וידיות, מקרר, ריצוף ומשטחי עבודה. רבים בוחרים בריצוף של אריחי קרמיקה למטבח מאחר וזהו ריצוף איכותי ונעים אשר מחזיק שנים, אין צורך בתחזוק שוטף והניקוי קל ופשוט.
אריחי קרמיקה למטבח נותנים למטבח מראה יוקרתי, מודרני ונעים, ויכולים להתאים לכל עיצוב של ארונות מטבח. ניתן לבחור אריחי קרמיקה למטבח אשר יתאימו לשאר העיצוב, או לבחור קודם כל אריחי קרמיקה למטבח ואז להתאים את שאר העיצוב לאריחים. רצוי כמובן לעשות את שניהם במקביל, ולבחור יחד שילוב אשר יקלע לטעמכם.

 

 

אריחי קרמיקה למטבח של חברת סולטוב, המיובאים ממפעל סיל קרמיקה שבצפון איטליה, הינם אריחי קרמיקה איכותיים וחזקים ביותר מאחר ומיוצרים בטכנולוגיה חדשנית. אריחי קרמיקה למטבח של סולטוב עמידים ביותר לאורך שנים, ושומרים על ברק טבעי. לחברת סולטוב מבחר רחב של אריחי קרמיקה למטבח כך שתוכלו לבחור את מה שמתאים לכם ביותר.

לפרטים נוספים והזמנת אריחי קרמיקה למטבח של חברת סולטוב צרו קשר עוד היום ונשמח לעזור בעיצוב מושלם של המטבח החדש שלכם.  

 

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737