אריחים מדוקקים

 

אריחים מדוקקים הם אריחים דקים בעובי דק במיוחד של 3.5 ו-5.5 מ"מ, אשר פותחו בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של מפעל סיל קרמיקה בצפון איטליה, המיוצג בארץ על ידי חברת סולטוב.

 

אריחים מדוקקים הם בעלי חוזק ועמידות ומשקל קל בהרבה מאריחים בעובי סטנדרטי. אריחים עוברים מרגע הייצור שלהם הובלות רבות, מהמפעל אל החברה המשווקת ואל בית הלקוח, ולאחר מכן עוברים התקנה בבית הלקוח. בכל דרך שעוברים האריחים הם לרוב נסחבים פיזית על ידי אדם כלשהו, בנוסף לכך עלות המשלוח של כל דבר כיום נקבעת בהתאם למשקלו. לכן הפיתוח פורץ הדרך של אריחים מדוקקים שינה את התחום כולו, כאשר משקלם הקל מסייע לתהליך פשוט וזול יותר של רכישת והתקנת אריחים לריצוף הבית.

 

 

 אריחים מדוקקים ברמת האיכות הגבוהה ביותר בישראל

 

אריחים מדוקקים הינם עמידים ביותר והם הבחירה המועדפת כיום על אדריכלים ומעצבי פנים רבים בפרויקטים נבחרים בארץ ובחו"ל. ניתן לבחור אריחים מדוקקים במגוון סגנונות, ועצם היותם נישה בתחום האריחים אינה מפחיתה מהמבחר העצום של הטקסטורות והעיצובים שניתן לבחור.

בבחירת אריחים לריצוף הבית שלכם זכרו כי אריחים מדוקקים מיוצרים בטכנולוגיה אשר הופכת אותם לקלים לתחזוקה, והרי בבחירת ריצוף חשוב מאוד להתייחס לתחזוקה השוטפת אשר עשויה להקשות עליכם מאוד. כמו כן, כמובן שהם קלים יותר להתקנה בעקבות משקלם הקל יחסית.

רוצים פרטים נוספים אודות אריחים מדוקקים והעיצובים השונים בהם ניתן למצוא אותם ? פנו אל חברת סולטוב ונשמח לעזור.

 

החברה מציעה עוד מגוון רחב של שירותים:

 

 - מבחר של אריחים ענקיים וקטנים

 - שירות קרמיקה למקלחת ולאמבטיה

 - ריצוף גרניט פורצלן

 

ועוד מגוון רחב של שירותים - לקבלת מידע נוסף על אריכים מדוקקים צרו עמנו קשר כבר עכשיו או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737