אריחים למטבח

 

כאשר מעצבים מחדש בית או דירה לרוב שוכרים את שירותיו של מעצב פנים או אדריכל מקצועי, מאחר ועיצוב מחדש הוא עניין מורכב אשר דורש ייעוץ של בעל מקצוע אשר מתמחה בעיצוב חלל פנים. עיצוב פנים דורש ידע בסידור נכון של החלל והתאמה של כל האלמנטים העיצוביים זה לזה, כמובן תוך התייחסות מדויקת לטעמו וסגנונו האישי של הלקוח. כאשר ניגשים אל שיפוץ מטבח, חלק משמעותי בשיפוץ הוא בחירה של אריחים למטבח מאחר והם יכולים לתת את הטון העיצובי למטבח כולו.

בחירה של אריחים למטבח היא בחירה שאין לעשות בקלות דעת, ואתם צריכים להיות שלמים לחלוטין עם הבחירה שלכם. החלפת אריחי ריצוף היא עניין יקר ומורכב ובוודאי לא תרצו להחליף שוב לאחר השיפוץ לפחות למשך מספר שנים, לכן בחרו באריחים הקולעים לטעמכם האישי ואינם טרנד חולף.

 

 

 

תוכלו למצוא סגנונות רבים של אריחים למטבח בטקסטורות שונות, גדלים שונים, עיצוב שונה וצבעים שונים. ישנם אריחים למטבח עם עיצוב דומיננטי וישנם אריחים למטבח בעיצוב יותר ניטרלי, לכן יש לקחת בחשבון גם את שאר המרכיבים במטבח. אם ארונות המטבח שבחרתם הם בעיצוב מאוד חזק וצבעים רועשים, אולי תרצו לבחור אריחים למטבח בצבעים ועיצוב יותר ניטרלי בכדי לא ליצור תחושת עומס.

משפצים את המטבח ומחפשים אריחים למטבח בעיצוב יוקרתי ואיכות גבוהה ? פנו עוד היום אל חברת סולטוב ונשמח לייעץ לכם בבחירה הנכונה ביותר של אריחים למטבח החדש שלכם.

 

 

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737