אריחים לאמבטיה

 

רבים משקיעים בעיצוב חדר האמבטיה מאחר וחשוב להם שזה יהיה חדר אשר נעים לשהות בו. כאשר מעצבים את חדר האמבטיה, יש לקחת בחשבון את כל האלמנטים – האמבטיה עצמה או המקלחת, הקרמיקה בקיר, הברז בכיור ובמקלחת, ואריחי הרצפה. רבים בוחרים בעיצוב נקי של חדר האמבטיה, כלומר רוב המרכיבים בצבעים בהירים ואין עומס של חפצים. לכן לעתים דווקא בבחירת אריחים לאמבטיה בוחרים בעיצוב יותר דומיננטי אשר תופס את העין כאשר נכנסים לחדר, למשל צבע חזק או טקסטורה מיוחדת.

 

אריחים לאמבטיה יכולים להיות ממגוון חומרים, שיש, אבן פסיפס ועוד. כאשר אתם בוחרים חומרים בשביל אריחים לאמבטיה שימו לב שאתם מודעים ליתרונות ולחסרונות של כל חומר, וכן להבדלי המחירים, מאחר וישנם חומרים יקרים יותר ופחות. חשוב שתרכשו אריחים לאמבטיה אשר מיועדים לרצפה בלבד, ולא לחיפוי הקירות, מאחר ויש הבדל משמעותי בין שני הסוגים ואריחים לאמבטיה אשר מיועדים לקירות אמבטיה אינם עמידים מספיק בשביל לשמש כאריחים לרצפה. אם אתם רוצים להתאים בין הסגנון של אריחי הקרמיקה בקיר ולאריחי הרצפה אתם בהחלט יכולים לחפש אריחים לאמבטיה בסגנון דומה, יש מבחר רב ואין שום בעיה למצוא סוגים דומים במראה.

אריחים לאמבטיה חייבים להיות כאלו אשר אינם גורמים לסכנת החלקה, ועמידים בפני מים, מאחר ורצפת חדר האמבטיה נוטה להיות רטובה הרבה משעות היום.

מחפשים אריחים לאמבטיה במבחר טקסטורות וצבעים ? פנו אל סולטוב ונשמח לסייע לכם בבחירת אריחים לאמבטיה החדשה שלכם.

 

 

 לאתר סיל קרמיקה: www.silceramiche.it

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

יצירת קשר מהיר

סולטוב בע"מ | טרומפלדור 39 פתח תקוה, 49430 | טל': 054-5300737 | פקס': 073-2641588 | דוא"ל: pv@soltov.com | מאמרים

סולטוב בע"מ

054-5300737